Megoldott

Balesetveszélyes hulló burkolat

Tisztelt Budapest Közút!
Szeretnék érdeklődni, hogy mire várnak a burkolat eltávolításával? Mindenképpen valakire rá kell esnie ennek a kőlapnak, hogy eltávolítsák?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazából most oldódott meg.
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    A balesetveszély már a múlt héten elhárításra került. Végleges és esztétikus megoldás gondolom majd a tér felújításának részeként várható.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092558 és a 00092794 számú bejelentésben szereplő Blaha Lujza téri aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartoz
    ...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére