Megoldott

Rendszám nélküli roncsautó

A képeken látható roncsautó napok óta áll az Avar utcában közterületen, fizetős övezetben.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Avar u. 6

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Hegyi Gellért hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autót elszállították, a probléma megoldódott, köszönjük!
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Szabad egyáltalán a járdán parkolni itt? Google Maps szerint nem, mert nincs kint tábla.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Hegyi Gellért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyatott autó közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére