Megoldott

Omlik a fal

A Blaha Lujza téren a Buda felé menő villamoshoz vivő lépcsősor jobb oldala a képen látható módon leomlott, további elemek leesése is várható.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 1

Hozzászólások

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    A kiesett kőlapokat eltávolították, helyüket levakolták. Végleges és esztétikus megoldás gondolom majd a tér felújításának részeként várható.
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia András!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, pár napon belül csatolok majd képet is.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092558 és a 00092794 számú bejelentésben szereplő Blaha Lujza téri aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartoz
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére