Megoldott

belóg a kuka

Tisztelt FKF!
Kérem, helyezzék át a kukát a táblatartó oszlopra, mert a jelenlegi elhelyezés nagyon akadályozza a gyalogos-babakocsis közlekedést!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 38

Hozzászólások

  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!! Sokkal jobb így közlekedni!
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt áthelyezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.
    Tiszte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Olga Dmitrijevna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Jeges

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jég

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére