Megoldott

Építési törmelék

Illegálisan lerakott építési törmelék a Golgota park mögött.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 46

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították a törmeléket.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést. Az illegálisan kihelyezett építési törmelék eltávolítása érdekében megtettük a szükséges lépéseket, a megoldásig türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes aljnövényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    0818-Ludovika tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes a Korányi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos és homokos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére