Válaszra vár

Zöld területen parkoló gépjárművek

Anonim Járókelő

Zöld területen parkoló gépjárművek csoportja található a XIV. kerületben a Vezér utca és a Szugló utca sarkán. Van közöttük külföldi rendszámú és felszerelt rendszám nélküli autó is. Mostanában nem először fordul elő ezen a területen rendszám nélküli, parkoló autó - valószínűleg nem véletlenül.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 188

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, Legyen kedves a Zuglói rendészethez fordulni ezzel kapcsolatban.

    E-mail: ugyfelszolgalat@zugloirendeszet.hu

    Telefon: 06-1- 211- 2233 (Hívható: 0-24h)
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leparkolva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megállni tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Új parkolási szokások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére