Megoldott

Nem működő, látássérültek áthaladását segítő hangjelző készülék

Az Örs vezér terén, a buszvégállomás metró felöli végénél található zebránál felszerelésre került egy, a ( csak az illusztrálás végett csatolt) képen látható eszköz, ám az nem üzemel, pedig elég forgalmas csomópontról van szó.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (9088)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A vakok és gyengénlátók közlekedését
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • B László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mikor lesz kész és megoldva?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére