Megoldásra vár

HÁROM DARAB LOMIS TÁBLA NEM MESSZE EGYMÁSTÓL A FÁKON

Anonim Járókelő

HÁROM DARAB LOMIS TÁBLA NEM MESSZE EGYMÁSTÓL A FÁKON

Ezeknél a kapuknál/házszámnál lévő fákról van szó:

1) Villányi út 55-65 III-as kapu
2) Villányi út 55-65 V-ös kapu
3) Budaörsi út 4-18/b

3 fotó csatolva

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 55-65I

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Továbbítjuk az illetékes szervezeti egység részére, akik gondoskodnak az eltávolíttatásról. Tisztelettel: Kozma Levente igazgató
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Benzineskanna a fára erősítve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Döglött állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vágó Miklós
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére