Megoldott

szemeteszsákok a Fehérvári úton a vasúti sínek alatt

Frissítés: 2021.08.13. FKF válasza:
" Az ön által bejelentett terület nem az FKF, hanem a zöldterület fenntartójának illetékességébe tartozik, ezért onnan nincs módunk a hulladékot elszállítani."
--------------
FRISSÍTÉS 2021. 08. 13.

A szalagkorlát másik oldalára kerültek a zsákok. (Friss képek)

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 08. 11.

FKF Nonprofit Zrt. válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a zsákok már nem találhatók a helyszínen.
Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.

----------------------

Takaros sorba rendezett szemeteszsákok állnak a Fehérvári út mentén a Csonka János tér sarkánál levő vasúti felüljáró alatt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Park

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. augusztus 26., csütörtök 12:00
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Előrelépés: tegnap jártam a tetthelyen, mostanra egy szál szakadt nejlonzsák maradt csak. Megítélésem szerint ennyiért nincs értelme ugrasztani se az FKF-et, se az önkormányzatot. A bejelentés lezárható.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentés:
    https://jarokelo.hu/86361
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tudomásunk szerint az illegális hulladékot, amiről bejelentés érkezett hozzánk augusztus 4-én, az Újbudai Közterület-felügyelet elszállította augusztus 6-án, mint ahogyan az az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentem az illegális szemétlerakás tényét (mikor már 2 hete minden nap mellette megyek el). 1 hétre rá jön az FKF válasza, hogy nincs is ott szemét. 1 héttel később azt találom, hogy ugyanazok a sz...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 08. 13. A szalagkorlát másik oldalára kerültek a zsákok. (Friss képek) ---------------------- FRISSÍTÉS 2021. 08. 1...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen rendszeresek az illegális hulladékelhelyezések. A takarítást követően gyakran már másnap újabb kupacokat pakol k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Takaros sorba rendezett szemeteszsákok állnak a Fehérvári út mentén a Csonka János tér sarkánál levő vasúti felüljáró alatt."-ró...

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha az FKF helyszínre kiküldött kollégái vették volna a fáradságot, hogy átnézzenek a szalagkorlát másik oldalára, akkor azt is láthatták volna, hogy hova lettek a zsákok.
    A nyomok alapján valakinek fe...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a zsákok már nem találhatók a helyszínen.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Csipak Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Benzineskanna a fára erősítve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Döglött állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vágó Miklós
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére