Megoldott

Rendszeres a szemét a parkoló autók körül

Sajnos rendszeresen lehet látni szemetet a parkoló autók körül. Nem lehet gyakori a takarítás, hiszen már esőzéskor sár, melegben pedig komoly porréteg, dűnéket lehet látni. Legutóbb a nagy esőzéskor, nekem kellett a csatornarácsot kitakarítani, hogy le tudjon folyni a víz.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 45

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a lehetőségekhez képest munkatársaink elvégezték a terület takarítását.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez hihetetlen, mert ez nem egy nap alatt került ide és amikor fotóztam, akkor sem állt itt autó. Egyébként meg az FKF megtehetné, hogy időszakosan elkeríti a takarítás miatt. Máshol is megtudják oldan...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen naponta dolgozik takarító kollégánk, azonban a parkoló autók körüli takarítás nehezen megoldható.

    Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemet bántó szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére