Megoldásra vár

Tátongó lyuk

A XIV. Torontál utca 56. szám előtt hiányzik egy kőlap, és a helyén mély, balesetveszélyes lyuk van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Torontál u. 56

Hozzászólások

  • Lazanyecz Erika hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hónap nem volt elég, hogy egy cementlapot letegyenek. Több, mint vicces. XD
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 86528-as számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A lapkő pótlása megrendelésre került.

    A pótlásig szíves türelmét kérjük!

    Kérem...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lazanyecz Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Edina
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cserei utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlató púpok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Egyenetlen járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czerula Barbi
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére