Megoldásra vár

Corvin negyed 4-6V villamos utaslejáratai

Anonim Járókelő

Corvin negyed 4-6V villamos - utaslejáratai mind a két lejáratnál. a 4-6V felől:

Üvegkorlát, hiányos és törött

Üvegkorlát graffitis

Üvegkorlát körbe gazos

Lejáratoknál a Corvin negyed felirat szennyezett, matricás.

Várjuk válaszukat mind a 4 felvetett problémára.

Gyors válaszukat előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed M

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Reméljük majd kapunk visszajelzést, ha megtörtént a karbantartás...
  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086384 számú bejelentésben szereplő Bp. VIII. Ferenc krt. - Üllői út (Corvin negyed) aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illeté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lépcsős buszmegálló.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyergyó utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hibás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK lift-beragadt gomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére