Megoldásra vár

Alsóhatár utca / Budaörsi utca kereszteződése

A fő bringás útvonal Budaörs és Budapest között itt vezet. Az Alsóhatár utcából jövet át kell kelni a Budaörsi úton, és rámenni a szemközti oldalon lévő kerékpárútra. A folyamatos és sűrű autóforgalom mellett ez sokszor szinte lehetetlen, és mindig veszélyes. Nagyon jó lenne itt legalább egy zebra, de még sokkal jobb lenne egy kis körforgalom.
https://www.google.com/maps/@47.4631254,18.9816408,3a,75y,351.26h,74.69t/data=!3m6!1e1!3m4!1sSDCJgBaORR1hc-FyyW-9Bw!2e0!7i16384!8i8192

Probléma helyszíne
Budaörs IV. kerület, Újpest, Budapesti út 140

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budaörs Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Mellékelten küldjük a Műszaki Ügyosztály tájékoztatását.

    Rácz Ágnes titkárnő

    Budaörsi Polgármesteri Hivatal - Műszaki Ügyosztály - Városépítési Iroda
    varosepites@budaors.hu tel: +...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budaörs Önkormányzata

  • Bremer Sander bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Életveszélyes játszótér kijárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Benedikt Ottó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére