Megoldásra vár

Szétvert kukák

Kérem, hogy az illetékesek szereljék vissza a kukákat, amiket szemmel láthatóan szétvertek!

Köszönöm a segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Fótos Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Válaszadó!

    A vizsgálat vajmi kevés, ha hetek-hónapok óta vannak kiterítve a szétvert kukák maradékai, rogyadoznak a megrongált hulladékgyűjtő edények a téren, rontva a látképet és lehetetlen...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Széll Kálmán téri hulladékgyűjtő edények állapotáról szóló,
    állampolgári megkeresést köszönettel vettem.

    A tér 2016-ban befejezett felújítása során kihelyezett hulladékgyűjtő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Korsós Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére