Megoldatlan

Környezetét is szennyező parkoló

A járda melletti parkoló kerítése undorító, a járdát a telkéről érkező kosz folyamatosan beteríti. Szeretném kérni a járda rendben tartását és a telek használójának felszólítását kulturált környezet kialakítására. Minősíthetetlen, hogy a környéken dolgozók és élők (és az önkormányzat is!) tényleg azon dolgozik, hogy kulturált legyen a környezetünk és ilyen helyek tönkrevágják az egész összképet!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, tényleg egy osztással arrébb van. Szerintem az önkormányzat leginkább tojik rá sajnos. Pedig sem energiájába, sem pénzébe nem kerülne rendet teremteni.
  • Bujdosó Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg undorító az egész ahogy kinéz. Az önkormányzatnak nincsen bírságolási lehetősége?

    (A térképen a helyszín nem pontosan lett bejelölve, valóságban a parkoló a Varsányi Irén utca és a Jurányi ut...
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    1. Bírságolási lehetőség nincs? 2. Az előző válaszban azt ígérték, gyakrabban takarítják az adott szakaszt 3. A bejelentés a járda mellett a kerítésre is vonatkozott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket! Kerületünk annyit tehet, hogy ismételten felszólítjuk a telek tulajdonosát, hogy a hozzá tartozó járdaszakaszt tartsa rendben.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önko...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos semmi sem változott, ahogy a képen is látszik. Szeretném kérni a bejelentés újraküldését és a kerítés kulturált megtisztítását is a BKK-s és egyéb szalagoktól az ígért egyéb eljáráson túl. Az i...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük és viszont kívánjuk az egész csapat nevében!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket! Járdatisztító gépeink a jövőben sűrűbben járnak majd az adott cím felé.

    Békés, boldog ünnepet kívánunk a járókelő.hu egész csapatának és boldog új esztendőt i...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére