Megoldatlan

Reklámháló.....de meddig??

Az állványzat kb. 1,5 -2 éve ott áll, munkás nincs rajta csak ha cserélik a hálót.... Meddig lesz még ott? az idők végezetéig? Ugyanez a helyzet a Károly krt. és Dob u. sarkán lévő illetve a Erzsébet krt. - Dohány u. sarkán található hálókkal és kamuállványokkal... Szégyen. A VII. ker. Önkormányzat simán összejátszik velük....

http://urbanista.blog.hu/2014/06/25/duborog_az_epitesi_reklamhalo-maffia_joval_olcsobb_oriasplakat_helyett_epitesi_reklam-halon_hirdetni

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A Fővárosi Önkormányzathoz 2016. március 14-én érkezett, a Budapest, VII. ker. Dob utcára vonatkozó, reklámháló elhelyezésével kapcsolatos megkeresésére az alábbiakról tájékozt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan az egész várost beborítják a kamu reklámállványzatok. Szomorú. De, ami ennél is szomorúbb, hogy a főváros vezetése ölbe tett kézzel nézi az egészet, ahelyett, hogy rendeletet hoznának a mutyi megfékezésére.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nézze kedves József, lehet, hogy nem értett meg, de engem az zavar, hogy ezen a helyszínen 2 éve folyamatosan reklám van kint, ennyi erővel mindenhol csak reklámok lehetnének, mert valakinek biztosan...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kornélia! Az Ön előtt hozzászóló gondolom arra akart rávilágítani, hogy a bejelentést 3,5 hónap alatt sikerült eljuttatni valahová. Ráadásul a bejelentésben szereplő állványzat illetve állványz...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt János!
    Én minden nap a Deák Ferencről elnevezett téren megyek keresztül és mondhatom, sajnos ma is láttam reklámhálót az épületen. Nagyon elszomorít, hogy a mi gyönyörű Fővárosunk szívében en
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott semmi, amatőrök....
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 36037/2016-os érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    A térképjelölő rossz helyre mutat.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Telekesi Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére