Válaszra vár

Trabant roncs az erdőben a Tábor-hegyi-barlang közelében

Kérem a Trabant roncs eltávolítását az erdőből. A Tábor-hegyi-barlangtól északra eső jelöletlen ösvényen van.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királylaki út 44b

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére