Megoldott

Gazos oszlopok

FRISSÍTÉS 2021. 10. 05.

Budapest Főváros Önkormányzat válasza:

Szíves intézkedésre megküldöm a Járókelőtől érkezett bejelentést, mely a 1111 Budapest, Budai alsó rkp. 6 előtt az oszlop tövéből kinővő növényzetet kifogásolja. Az oszlop közvilágítást is tart és villamos felsővezetéket. Így az oszlop alsó részét a BKV üzemelteti.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 07. 06.
Újbuda Önkormányzata válasza:
Az említett helyszín teljes hosszában a Fövárosi Önkörmányzat tulajdonában van.

--------
FRISSÍTÉS 2021. 06. 10.
Budapest Közút Zrt. válasza:

Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk: A műtárgyak (oszlopok) tövéből kinőtt sarjak eltávolítása, állag biztonság miatt, a műtárgy üzemeltetőjének a feladata.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 04. 21.
FŐKERT Nonprofit Zrt. válasza:

A szilárd burkolatból kinővő növényzet eltávolítása az útüzemeltető feladata.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 04. 09.
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza:

Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

----------------------

A gazok már fásulnak a Döbrentei térnél. Előző évben itt annyira kizöldültek az oszlopok, hogy komoly akadályt képeztek az egyébként is szűkös szakaszon. Kérem, szakszerűen semmisítsék meg, hogy a jövőben már ne tudjon hasonló problémákat okozni. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budai alsó rkp. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott. Köszönöm!
  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027728-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00079800

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 07. 06. Újbuda Önkormányzata válasza: Az említett helyszín teljes hosszában a Fövárosi Önkörmányzat tulajdonában van. -------- FRISSÍTÉS 2021. 06. 10. Budapest Közút Zrt. válasza: Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk: A műtárgyak (oszlopok) tövébő...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!
    Szíves intézkedésre megküldöm a Járókelőtől érkezett bejelentést, mely a 1111 Budapest, Budai alsó rkp. 6 előtt az oszlop tövéből kinővő növényzetet kifogásolja. Az oszlop közvilágítást
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 94009/2021-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 06. 10. Budapest Közút Zrt. válasza: Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk: A műtárgyak (oszlopok) tövéből kinőtt sarjak eltávolítása, állag biztonság miatt, a műtárgy üzemeltetőjének a feladata. ---------------------- FRISSÍTÉS 2021. 04. 21. FŐKERT...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. július 6., kedd 12:23
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A gazok már fásulnak a Döbrentei térnél. Előző évben itt annyira kizöldültek az oszlopok, hogy komoly akadályt képeztek az egyébként is szűkös szakaszon. Kérem, szakszerűen semmisítsék meg, hogy a jövőben már ne tudjon hasonló problémákat okozni. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 06. 10. Budapest Közút ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: orsolya.thassy@budapestkozut.hu [mailto:orsolya.thassy@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, June 10, 2021 1:06 PM
    To: Budapest Közút Útüz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen cseperednek.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00079800 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz útelválasztón végig

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Parlagfű,bálványfa sarj,gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás öntözőrendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére