Válaszra vár

Botlásveszély

Ez a díszkő kiáll a járdából. Így botlásveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Segesvár u. 25

Hozzászólások

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát nem nagyon kapkodtak. Még megvan.

    Most hogy újra megnéztem, látom, hogy van gödör is, meg még két-három magas kő, azokat is meg kellene csináltatni.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére