Megoldott

Kráterek a panel mögött

A Kossuth Lajos utca 144-148. Reggel utca felöli oldalán óriási méretű és mély kráterek találhatóak a panelház és az út/járda között. Esős idő esetén nagyon csúnya és ráadásul parkolni sem lehet itt ilyen időben.

Nem tudom, hogy ennek javítása a társasház vagy más illetékes feladata-e.

Kérem ennek javítását! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 144

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1099/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben megjelölt helyszínen a tereprendezést elvégezte.
    Köszönjük, hogy írásba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy úthiba, repedések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentmiklósi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsék útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére