Megoldott

Albertfalvai utacska növényzete szemetes

FRISSÍTÉS 2021. 02. 12.
A bejelentés helyszínén a szükséges takarítási munkákat állításaikkal ellentétben idén egyetlen alkalommal sem végezték el. A ma délutáni fotók alapján sem most sem pedig az eddigiekben nem történt változás! Mi értelme ennek a felesleges pingpongnak? A fotóimon az első bejelentés óta ugyanott és ugyanazok a szemétdarabok látszanak (az árkot eddig még sajnos nem fotóztam le). Így már teljesen érthető, hogy miért ennyire elhanyagolt és rettentően szemetes a növényzet! Tisztelettel kérem, tegyék végre rendbe!
-----------

FRISSÍTÉS 2021. 02. 11.
Munkájukat nagyon szépen köszönöm!
-----------

FRISSÍTÉS 2021. 02. 11.
FŐKERT válasza:
A bejelentés helyszínén munkatársaink a szükséges takarítási munkákat ismételten elvégezték.
------------

FRISSÍTÉS 2021. 02. 08.
Tisztelt Győri Sándor!

A legnagyobb tisztelettel jelzem, hogy a fényképek alapján, amelyek kettő napja készültek, láthatóan a probléma a ami napig változatlanul jelen van. Nem értem, hogy miért és hol a félreértés.
-----------

FRISSÍTÉS 2021. 02. 08.
FŐKERT NONPROFIT ZRT. válasza:
A bejelentésben jelzett szakaszon a szükséges takarítási munkákat a 4. héten elvégeztük.
------------

Albertfalvai temető felé vezető út melletti járdát szegélyező növényzet egy része tele van nagy mennyiségű szeméttel.
Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot.
Munkájukat nagyon köszönöm!

https://jarokelo.hu/75739

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 19

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Munkájukat nagyon-nagyon köszönöm!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00078012 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem igaz. Ezek a fotók 2021. 02. 12. pénteken 16h-kor készültek.
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00078012 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 02. 08. Tisztelt Győri Sándor! A legnagyobb tisztelettel jelzem, hogy a fényképek alapján, amelyek kettő napja készültek, láthatóan a probléma a ami napig változatlanul jelen van. Nem értem, hogy miért és hol a félreértés. ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 08. FŐKERT NONPROFIT ZRT. válasza: A bejelentésben jelzett szakaszon a szükséges takarítási munkákat a 4. héten elvégeztük. ------------ Albertfalvai temető felé vezető út melletti járdát szegélyező növényzet egy része tele van nagy mennyiségű szeméttel. Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot. Munkájukat nagyon köszönöm! https://jarokelo.hu/75739"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 02. 12. A bejelentés helyszínén a szükséges takarítási munkákat állításaikkal ellentétben idén egyetlen alkalommal sem végezték el. A ma délutáni fotók alapján sem most sem pedig az eddigiekben nem történt változás! Mi értelme ennek a felesleges pingpongnak? A fotóimon az első bejelentés óta ugyanott és ugyanazok a szemétdarabok látszanak (az árkot eddig még sajnos nem fotóztam le). Így már teljesen érthető, hogy miért ennyire elhanyagolt és rettentően szemetes a növényzet! Tisztelettel kérem, tegyék végre rendbe! ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 11. Munkájukat nagyon szépen köszönöm! ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 11. FŐKERT válasza: A bejelentés helyszínén munkatársaink a szükséges takarítási munkákat ismételten elvégezték. ------------ FRISSÍTÉS 2021. 02. 08. Tisztelt Győri Sándor! A legnagyobb tisztelettel jelzem, hogy a fényképek alapján, amelyek kettő napja készültek, láthatóan a probléma a ami napig változatlanul jelen van. Nem értem, hogy miért és hol a félreértés. ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 08. FŐKERT NONPROFIT ZRT. válasza: A bejelentésben jelzett szakaszon a szükséges takarítási munkákat a 4. héten elvégeztük. ------------ Albertfalvai temető felé vezető út melletti járdát szegélyező növényzet egy része tele van nagy mennyiségű szeméttel. Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot. Munkájukat nagyon köszönöm! https://jarokelo.hu/75739"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés helyszínén a szükséges takarítási munkákat állításaikkal ellentétben idén egyetlen alkalommal sem végezték el. A ma délutáni fotók alapján sem most sem pedig az eddigiekben nem történt vá...
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Munkájukat nagyon szépen köszönöm!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00078012 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Albertfalvai temető felé vezető út melletti járdát szegélyező növényzet egy része tele van nagy mennyiségű szeméttel. Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot. Munkájukat nagyon köszönöm! https://jarokelo.hu/75739"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 02. 08. Tisztelt Győri Sándor! A legnagyobb tisztelettel jelzem, hogy a fényképek alapján, amelyek kettő napja készültek, láthatóan a probléma a ami napig változatlanul jelen van. Nem értem, hogy miért és hol a félreértés. ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 08. FŐKERT NONPROFIT ZRT. válasza: A bejelentésben jelzett szakaszon a szükséges takarítási munkákat a 4. héten elvégeztük. ------------ Albertfalvai temető felé vezető út melletti járdát szegélyező növényzet egy része tele van nagy mennyiségű szeméttel. Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot. Munkájukat nagyon köszönöm! https://jarokelo.hu/75739"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Győri Sándor!

    A legnagyobb tisztelettel jelzem, hogy a fényképek alapján, amelyek kettő napja készültek, láthatóan a probléma a ami napig változatlanul jelen van. Nem értem, hogy miért és ho...
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00078012 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére