Megoldatlan

Rendszám nélkül

FRISSÍTÉS 2021. 09. 27.

A végrehajtónak miért jó a közterület, tehát miért nem zárt helyen van? Nem számít, ha megsemmisül? Ellopják? Szétbontják? Baleset következik be? Természeti kár? Mindegy?

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 08. 02.

XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza:

A jármű végrehajtási foglalás alatt áll, a szükséges ügyintézés folyamatban.

----------------------

Ez az autó hónapokkal ezelőtt megkapta a matricát és az egységcsomagot az elszállításról.
"10 napon belül visszaellenőrizzük"
3-4 hónap eltelt, megfeledkeztek róla.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zsolnay Vilmos u. 12

Hozzászólások

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Időn túl, de a mai napon végre elvitték.
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    15 hónapja került rá az első matrica, hogy 10 napjuk van rá hogy tüntessék el.
    Azóta is ott van.
    A végrehajtó pedig egy ...
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Végrehajtási eljárás miatt az autó változatlan ott áll.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van, szerintem zárhatjuk
  • Általános Név visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A végrehajtó kötelezésére nincs jogalapunk, a végrehajtási eljárás
    folytatására ráhatásunk nincs.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 09. 27. A végrehajtónak miért jó a közterület, tehát miért nem zárt helyen van? Nem számít, ha megsemmisül? Ellopják? Szétbontják? Baleset következik be? Természeti kár? Mindegy? ---------------------- Ez az autó hónapokkal ezelőtt megkapta a matricát és az egységcsomagot az elszállításról. "...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Ez az autó hónapokkal ezelőtt megkapta a matricát és az egységcsomagot az elszállításról. "10 napon belül visszaellenőrizzük" 3-4 hónap eltelt, megfeledkeztek róla."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 09. 27. A végrehajtónak miért jó a közterület, tehát miért nem zárt helyen van? Nem számít, ha megsemmisül? Ellopják? Szét...

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    A végrehajtónak miért jó a közterület, tehát miért nem zárt helyen van?
    Nem számít, ha megsemmisül? Ellopják? Szétbontják? Baleset következik be? Természeti kár? Mindegy?
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A jármű végrehajtási foglalás alatt áll, a szükséges ügyintézés folyamatban.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem veszett el, ne aggódjon senki. Nek is fog még egy darabig.
    Csak ha a behajtónak nem kell, minek írják ki rá a foglalást?...
  • Általános Név visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    Egy ilyen eljárás valószínűleg több időt vesz igénybe.
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy áll az ügyintézés?
    A véghajtónak nem mindegy, hogy hol áll, az utcán vagy a total-car-nál?
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy áll a végrehajtó felé az ügyintézés?
    Bonyolódik?
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az említett gépjármű végrehajtói foglalás alatt áll, a végrehajtó felé az
    ügyintézés folyamatban.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Bu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszakija van, 2020.09.04-n kivonták, foglalós... ez rontja az esélyeket.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Általános Név visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.02.24. Kicsit hosszúra nyúlik a várakozás. 4-5 hónapja rajta a matrica a szállításról! ----- Ez az autó hónapokkal ezelőtt megkapta a matricát és az egységcsomagot az elszállításról. "10 napon belül visszaellenőrizzük" 3-4 hónap eltelt, megfeledkeztek róla."-ról "Ez az autó hónapokkal ez...

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Ez az autó hónapokkal ezelőtt megkapta a matricát és az egységcsomagot az elszállításról. "10 napon belül visszaellenőrizzük" 3-4 hónap eltelt, megfeledkeztek róla."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.02.24. Kicsit hosszúra nyúlik a várakozás. 4-5 hónapja rajta a matrica a szállításról! ----- Ez az autó hónapokkal ez...

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit hosszúra nyúlik a várakozás.
    4-5 hónapja rajta a matrica a szállításról!
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Végrehajtói foglalás alatt áll, az ügyintézés folyamatban.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Adolf utca 36.
    +36 1 211 22
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem nagyon látunk választ.
    Megállt az idő.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére