Megoldott

Rendszám nélküli, összetört jármű

Elhagyva

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Francia út 11

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszám nélküli, fehér színű Renault Megane típusú gépjármű, elszállítás ideje és helye: 2021. 01. 20. napon 09:25 perc, Budapest., XIV. ker. Francia út 11. szám elől. (Tárolás: Total-Kár Kft. 1105 B...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére