Megoldatlan

Elhagyott autók a TESCO parkolójában

FRISSÍTÉS 2021.04.27.
Tesco válasza:
A lent említett, Bécsi úton található áruházunk és a parkoló bérlemény, tehát a terület nem a Tesco tulajdonát képezi, ugyanakkor a parkoló közforgalom számára megnyitott magánterület. Éppen ezért a Közterület Felügyelet, ahogy önök is említették nem tud intézkedni. A Rendőrséggel szintén felvettük a kapcsolatot, ők azonban bűncselekmény hiányában szintén nem tudnak intézkedni. A jelenleg hatályos GDPR szabályok alapján a Tesco nem jogosult az autók tulajdonosainak beazonosítására, elérhetőségeit az áruházlánc, a személyes adatok védelme értelmében, nem kaphatja meg, így nem tudjuk értesíteni és felszólítani a gépjármű tulajdonosait, hogy szállítsa el a járművet. A Tescónak nem áll jogában az autókat elszállítani, vagy kivonatni a forgalomból.
Ahogy említettem, jelenleg is dolgozunk azon, hogy erre a nem egyedi esetre mielőbb megoldást találjunk.
Szíves türelmüket és megértésüket köszönjük.

----

Frissítés 2021.04.18.
Nem érkezett válasz

-----

FRISSÍTÉS 2021.02.25.

Óbuda Közterület-Felügyelet válasza szerint a terület magánterület, ezért nem tudnak intézkedni. Kérem, szíveskedjenek intézkedni a roncsautók elszállításáról!

---

Tisztelt Illetékes!

A III. kerületi Bécsi úti TESCO garázsában nagyon sok roncsautót tárolnak. Csak néhányat fényképeztem le. Kérem, szíveskedjenek ezeket elszállíttatni! Köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 258

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2021.04.18. Nem érkezett válasz ----- FRISSÍTÉS 2021.02.25. Óbuda Közterület-Felügyelet válasza szerint a terület magánterület, ezért nem tudnak intézkedni. Kérem, szíveskedjenek intézkedni a roncsautók elszállításáról! --- Tisztelt Illetékes! A III. kerületi Bécsi úti TESCO garázsában nagyon sok roncs...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kérését (1003508) frissítettük. További megjegyzések hozzáadásához használja ezt az e-mailt.
    ----------------------------------------------

    Kotásková Lucia, 2021. ápr. 27. 7:21 CEST

    TESCO- GLOBAL Ár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.02.25. Óbuda Közterület-Felügyelet válasza szerint a terület magánterület, ezért nem tudnak intézkedni. Kérem, szíveskedjenek intézkedni a roncsautók elszállításáról! --- Tisztelt Illetékes! A III. kerületi Bécsi úti TESCO garázsában nagyon sok roncsautót tárolnak. Csak néhányat fényképezte...

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.01.22. Óbuda KTF válasza szerint a terület magánterület, ezért nem tudnak intézkedni. --- Tisztelt Illetékes! A III. kerületi Bécsi úti TESCO garázsában nagyon sok roncsautót tárolnak. Csak néhányat fényképeztem le. Kérem, szíveskedjenek ezeket elszállíttatni! Köszönöm! Tisztelettel: Fónai Ken...

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A III. kerületi Bécsi úti TESCO garázsában nagyon sok roncsautót tárolnak. Csak néhányat fényképeztem le. Kérem, szíveskedjenek ezeket elszállíttatni! Köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende"-ról "FRISSÍTÉS 2021.01.22. Óbuda KTF válasza szerint a terület magánterület, ezért nem tudnak intézkedni. --- ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Tesco"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,hu!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványára válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda- Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: L...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Tesco"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TESCO-GLOBÁL Áruházak ZRT

    Székhely: H-2040 Budaörs, Kinizsi út 1-3

    Cégjegyzékszám Cg. 13-10-040628

    Adószám: 10307078-2-44

    Adatvédelmi nyilvántartási azonosító: 00707-0003

    Pest Megyei Bíróság, min
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Tesco"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    A kapunk előtt áll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ráby Mátyás utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére