Megoldatlan

Autóútnak használ járda és kerékpárút

Anonim Járókelő

A darbjaira hulló Könyves Kálmán körúti gyalog- és kerékpárúton mindennapos az autóforgalom. Évek óta. A Magyar Posta, a Wallis Motor, az irodaszer szállító, az ebéd szállító és még ki tudja ki mindenki használja szervíz útnak. A remíz felől szépen begurulnak, leparkolják az autót és pakolnak.
És ez nem zavarja sem az irodaház üzemeltetőjét, sem az ottani cégeket, sem a rendőrséget, sem a közterület felügyeletet, mert ha zavarná, akkor vagy szólnának nekik vagy a hatóságok bírságolnak. A gyalog és kerékpárút meg csak szépen csendben megy tönkre (jelzem még mindig nem voltak képesek megmondani, mikor csinálják meg).

Az irodaháznak természetesen van hátul gazdasági bejárata és parkolója is...

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították és leaszfaltozták a szóban forgó szakaszt. Az autósok természetesen maguknak követelik a felújított kerékpárutat is.

    https://www.youtube.com/watch?v=ULIqPgHVXFI
  • gervai tamas hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ut egyre roszabb allapotban, (szallitol) autok allandoan jarnak arra.
  • gervai tamas hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ut egyre roszabb allapotban, kocsik allandoan jarnak oda. Raadasul teherszallitok, nagyobbacska autok.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére