Megoldatlan

Illegális molinók

Tisztelt Illetékes!

A Széll Kálmán tér 3. számon 3 darab illegális reklámmolinó van kihelyezve. Korábban volt már erről bejelentés ( https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/46326/varoskepet-rondito-szabalytalan-reklamok ), akkor le is szedték őket, de úgy tűnik, ez eddig tartott. Kérem, szíveskedjenek ismét intézkedni és szabjanak ki akkora bírságot, hogy örökre elmenjen a kedvük a városkép szennyezésétől.

Munkájukat, segítségüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 3

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a reklámozó bírósághoz fordult Budapest Főváros
    Kormányhivatala II Kerületi Hivatala illegális reklám kihelyezés
    miatti döntésével szemben, és ezzel egyidejűleg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt kell elérni, hogy a tartóberendezést és a felszerelt lámpákat is leszedessék, különben azonnal fel fogják rakni a következő plakátot.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH II. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH II. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére