Megoldásra vár

Bokrok közé elrejtett Suzuki

Hetek óta áll elrejtve egy Suzuki a Szigeti József utca 9. szám oldalában a bokrok közé.

Láthatóan elég rossz állapotban van, de műszaki vizsga van még rajta.

Behajtani tilosban, zöldterületen áll.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 9

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését továbbítottam a Rendészeti Osztály járőrei részére, akik a jelzett gépjárművet ellenőrzik és megteszik a szükséges intézkedéseket.

    Tisztelettel,

    Önkormányzati Rendészet
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Agács Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére