Válaszra vár

Illegálisnak tűnő reklám molinó

Tisztelt Illetékes!

Az Astoriánál található a képen látható molinó. Kérem vizsgálják meg, hogy jogszerűen helyezték-e ki, és amennyiben nem, gondoskodjanak a reklám eltávolíttatásáról.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 1

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére