Kiegészítésre vár

Eltakarja a lámpát a fa

Anonim Járókelő

A Bartha utca alján a közvilágítást (ami a lépcsőt és az utca alját világítaná meg) eltakarja az odanőtt fa mostmár szinte teljesen.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szent Orbán tér

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Unnamed Road, 1013 Magyarország (47.49791200, 19.04023500, 16)"-ról "Budapest, Szent Orbán tér, 1126 Magyarország (47.49830834, 19.00810465, 16)"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XII. kerület"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közvilágítás"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Hú egy teljes függvényvizsgálat :)
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét / csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is k
    ...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére