Kiegészítésre vár

Balesetből megmaradt törmelék

Tisztelt Ügyintéző! Kérem szíves közbenjàràsàt!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 38

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Mária,
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését. Itt o...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére