Válaszra vár

Illegálisnak tűnő plakát

Tisztelt Illetékes!

Információim szerint a képen látható épületháló reklámot csak akkor lenne szabad kihelyezni, ha az épület fel van állványozva. Láthatóan erről nincs szó, az óriásplakát pedig jelentősen rontja a városképet.

Kérem, szíveskedjenek megvizsgálni a reklámot, és amennyiben illegális, szíveskedjenek eltávolíttatni! (Cím: Szent István körút 28.)

Munkájukat, segítségüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 28

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére