Megoldásra vár

Elhagyott, törött Renault

Elhagyott, törött Renault Mégane az Egressy - Báróczy saroknál. Felbukkant már 1-2 helyen a környéken, viszont valószínű, hogy itt végső búcsút vettek tőle. Tele van szeméttel.
Kivont, lejárt, ami tudom, hogy itt másodlagos, lévén, hogy rendszáma van, viszont zöldfelületet károsít.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 51

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A jelzett jármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a
    közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3)
    bekezdése szerint intézkedésre nincs jogalap. A já
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére