Megoldatlan

Illegálisnak tűnő reklám molinó

Frissítés 2020.10.06.
A reklám a mai napig kint van, nem távolították el 30 nap alatt.

-----

Tisztelt Illetékes!

Az Oktogon képen látható épületén rendszeresen vannak nagyméretű reklám molinók, pedig sem felújítás, sem állványozás nincs itt. Kérem vizsgálják meg, hogy jogszerűen lettek-e kihelyezve az itt lévő molinók, és amennyiben nem, gondoskodjanak az eltávolíttatásukról.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Oktogon 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Most ez a molinó van kint.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH VI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Az Oktogon képen látható épületén rendszeresen vannak nagyméretű reklám molinók, pedig sem felújítás, sem állványozás nincs itt. Kérem vizsgálják meg, hogy jogszerűen lettek-e kihelyezve az itt lévő molinók, és amennyiben nem, gondoskodjanak az eltávolíttatásukról. Köszönöm!"-ról "Frissítés 2020.10.06. A reklám a mai napig kint van, nem távolították el 30 nap alatt. ----- Tisztelt Illetékes! Az Oktogon képen látható épületén rendszeresen vannak nagyméretű reklám molinók, pedig sem felújítás, sem állványozás nincs itt. Kérem vizsgálják meg, hogy jogszerűen lettek-e kihelyezve az itt lévő molinók, és amennyiben nem, gondoskodjanak az eltávolíttatásukról. Köszönöm!"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    A reklám a mai napig kint van, nem távolították el 30 nap alatt.
  • Élhetőbb Városért visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper! Köszönjük a Kormányhivatal intézkedését!
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Na ezt már szeretem. Kíváncsi vagyok, tényleg lesz-e hatása ezeknek.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BFKH VI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A BFKH VI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztályának válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH VI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH VI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére