Válaszra vár

Illegálisnak tűnő plakátok

Tisztelt Illetékes!

Információim szerint a képen látható épületháló reklámokat csak akkor lenne szabad kihelyezni, ha az épület fel van állványozva. Láthatóan erről nincs szó, az óriásplakátok pedig jelentősen rontják a városképet.

Kérem, szíveskedjenek megvizsgálni a reklámokat, és amennyiben illegálisak, szíveskedjenek eltávolíttatni! (Helyszín: Fehérvári út - Október huszonharmadika utca sarka)

Munkájukat, segítségüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 24

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére