Megoldásra vár

Városképet rondító plakátok

Tisztelt Illetékes!

Információim szerint a képen látható épületháló reklámokat csak akkor lenne szabad kihelyezni, ha az épület fel van állványozva. Láthatóan erről nincs szó, az óriásplakátok pedig jelentősen rondítják a városképet.

Kérem, szíveskedjenek megvizsgálni a reklámokat, és amennyiben illegálisak, szíveskedjenek eltávolíttatni őket! (Helyszín: Váci út - Szent István körút sarka)

Munkájukat, segítségüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Nyugati tér 5

Hozzászólások

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ocsmány még mindig.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba részére
    irodavezető

    Járókelő közhasznú Egyesület

    Tisztelt Irodavezető Úr!

    A BFKH XIII. Kerületi Hivatalához 2020.08.12. napján érkezett fenti
    tárgyú ügyben tájékoztatom, hogy az ügybe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére