Megoldásra vár

Illegális reklám molinók

Tisztelt Illetékes!

A Blaha Lujza téren - ahogy a képen is látható - 3 nagyméretű molinó jelent meg az épületeken. Kérem vizsgálják meg, hogy szabályszerű és legális-e a reklámok kihelyezése, és ha nem, intézkedjenek az eltávolíttatásukról.
A 7. kerület illetékessége a kép bal oldalán látható, Rákóczi út 44. és Erzsébet körút 1.
szám alatti épületeknél merül fel.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 44

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ról "BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom, zavaró.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [Címerpajzs figurákkal - RGB 3cm]

    ERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGA
    1076 Budapest, Százház utca 10-18.
    Postacím: 1439 Budapest Pf.: 636
    Tel./Fax: 413-1767/342-7191

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére