Válaszra vár

Eldobált szemét és cigaretta csikkek

Anonim Járókelő

Sok eldobált szemét és cigaretta csikk hever a földön.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hegybíró u. 19

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére