Válaszra vár

Illegális molinó a belvárosban

Frissítés 2020.10.18.

Ismét van kint reklám.

----

Tisztelt Illetékes!

Budapesten sajnos egyre népszerűbbek az illegális épületháló-reklámok. Sajnos a város központja sem menekült meg ezek elől. A csatolt kép a Király utca - Károly krt. sarkát mutatja.

Kérem, szíveskedjenek fellépni a jelenséggel szemben!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 25

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Örökségvédelmi Osztály

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Budapesten sajnos egyre népszerűbbek az illegális épületháló-reklámok. Sajnos a város központja sem menekült meg ezek elől. A csatolt kép a Király utca - Károly krt. sarkát mutatja. Kérem, szíveskedjenek fellépni a jelenséggel szemben! Munkájukat köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende"-ról "Frissítés 2020.10.18. Ismét van kint reklám. ---- Tisztelt Illetékes! Budapesten sajnos egyre népszerűbbek az illegális épületháló-reklámok. Sajnos a város központja sem menekült meg ezek elől. A csatolt kép a Király utca - Károly krt. sarkát mutatja. Kérem, szíveskedjenek fellépni a jelenséggel szemben! Munkájukat köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Örökségvédelmi Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ról "BFKH Örökségvédelmi Osztály"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét van kint reklám
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz nem érkezett, de ez azóta eltűnt.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként egyszer a Belgrád rakpart 27-tel kapcsolatban is jött válasz az önkormányzattól, hogy valami lépéseket tesznek, de abból sem lett semmi..

    Most melyik ügyben lett fejlemény, és mit lépnek?
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, márciustól új illetékeshez, a kerületi kormányhivatalokhoz kerültek ezek az ügyek. Egy helyen már válasz is jött tőlük, szóval bízzunk az előrelépésben! :)
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamelyik Járókelő ügykezelő épp most a napokban küldte újra kb 12 ugyanilyen bejelentésem, mivel lassan egy év alatt sem volt olyan Illetékes, aki bármit is tett volna az üggyel kapcsolatban...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére