Megoldott

Illegális molinó a világörökségen

Tisztelt Illetékes!

Budapesten sajnos egyre népszerűbbek az illegális épületháló-reklámok. A Belgrád rakpart 27. számon ez különösen zavaró: a Duna-part látképe ugyanis 1987 óta a Világörökség részét képezi. Kérem, szíveskedjenek sürgősen és határozottan fellépni a jelenséggel szemben, mielőtt a Duna-part egy nagy reklámtáblává válik!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Belgrád rkp. 27

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a homlokzaton jelenleg nincsen óriásmolinó.
  • Fónai Kende visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH V. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Ez a levél kizárólag elektronikus úton kerül megküldésre.

    Járókelő Közhasznú Egyesület
    Bardócz Csaba
    Irodavezető részére

    Tisztelt Irodavezető Úr!

    A 2020. július 07. napján "JAROKELO-BUDAPEST-00067
    ...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ez a levél kizárólag elektronikus úton kerül megküldésre.

    Járókelő Közhasznú Egyesület
    Bardócz Csaba
    Irodavezető részére

    Tisztelt Irodavezető Úr!

    A 2020. július 07. napján "JAROKELO-BUDAPEST-00067
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH V. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH V. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére