Megoldásra vár

Szétesett borítás a földön

Anonim Járókelő

A homokozo mellett a játszótéri burkolat szétesett.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Honvéd tér 10a/I

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy észrevételét jelezte felénk.

    A szükséges javítási munkákat 2020. augusztus 20-ig elvégezzük.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemeltet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kisztáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Demeter Tamás
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére