Megoldott

Illegális szemétlerakó

1212 Petőfi u. /Betű u. sarok

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petőfi u. 53

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Hulladékkezelési Csoport dolgozói ellenőrizték a bejelentésben megjelölt helyszínit és elszállították az illegálisan kihelyezett hulladékot és bútorok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • István Mihály Neparáczki bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére