Megoldott

A Nagykőrösi út befele vezető oldala csupa szemét és lerakott hulladék

FRISSÍTÉS 2020.12.23.
A Nagykőrösi úton autózva az ember továbbra is sok szemetet, talán 3 teherautógumit, leszakadt alkatrészeket lát. Ha az út fenntartója nem a kerület, akkor lehet, hogy a Fővárosnak lenne a dolga a takaríttatás, mindenesetre többet érdemelnénk, mint hogy szeméttelep legyen Délpest.

-----

A Nagykőrösi út befele vezető oldala csupa szemét és lerakott hulladék a Méta utcától a Határ útig. A buszmegállókban, mellettük, mögöttük, az árkokban, a zajvédő fal mögött autódarabok és vegyes háztartási hulladék mutatja a környék slumosodását és hányatott sorsát.
A valószínűleg a Nagybani piacról származó, a szél által kifújt műanyag- és stretchfóliákat nem is kíséreltem meg lefényképezni.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Nagykőrösi út 156

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy figyelemmel kíséri környezete köztisztasági állapotát,
    és jelezte, milyen problémát tapasztalt.
    Tájékoztatom, hogy az észlelt és jelzett illegális hulladék
    elszáll
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "A Nagykőrösi út befele vezető oldala csupa szemét és lerakott hulladék a Méta utcától a Határ útig. A buszmegállókban, mellettük, mögöttük, az árkokban, a zajvédő fal mögött autódarabok és vegyes háztartási hulladék mutatja a környék slumosodását és hányatott sorsát. A valószínűleg a Nagybani piacról származó, a szél által kifújt műanyag- és stretchfóliákat nem is kíséreltem meg lefényképezni."-ról "FRISSÍTÉS 2020.12.23. A Nagykőrösi úton autózva az ember továbbra is sok szemetet, talán 3 teherautógumit, leszakadt alkatrészeket lát. Ha az út fenntartója nem a kerület, akkor lehet, hogy a Fővárosnak lenne a dolga a takaríttatás, mindenesetre többet érdemelnénk, mint hogy szeméttelep legyen Délpest. ----- A Nagykőrösi út befele vezető oldala csupa szemét és lerakott hulladék a Méta utcától a Határ útig. A buszmegállókban, mellettük, mögöttük, az árkokban, a zajvédő fal mögött autódarabok és vegyes háztartási hulladék mutatja a környék slumosodását és hányatott sorsát. A valószínűleg a Nagybani piacról származó, a szél által kifújt műanyag- és stretchfóliákat nem is kíséreltem meg lefényképezni."-ra.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Hamar munka ritkán jó, de hogy a XIX. kerület akár csak lassan is, de elvégeztette volna a szemétszedést, az aligha állítható.
    A Nagykőrösi úton autózva az ember továbbra is sok szemetet, talán 3 tehe...
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerületi Zöldprogram Iroda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    A Nagykőrösi úton a Határ úttól Méta u.-ig terjedő szakaszon, a
    kerületünk közigazgatási területén található önkormányzati kezelésű
    közterületeken fellelt illegális hulladék kupac
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    további képek a Méta utca-Határ út irányról (Kispest)
  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére