Megoldott

Szemét

1212 Petőfi u. páratlan / Betű u. sarkán illegális szemétlerakó.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petőfi u. 55

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről Hulladékkezelési Csoportunk elszállította az ott található hulladékot.
    Köszönjük, hogy írásba foglalta észrevétele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt."-ra.

  • István Mihály Neparáczki bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére