Megoldott

Vödör

Kérem szállítsák el a vödröt a kuka tetejéről. Gusztustalan. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a bejelentést!
    A megkeresésben szereplő műanyag vödör eltávolításra került a kuka tetejéről.

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkatárs
    III. Kerüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhullott állatok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Óbudai autóbuszgarázs (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nagyon szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kanapé, szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére