Megoldatlan

Beton izé

Itt van ez a beton valami az óvoda előtt. Annyira ronda. Nem lehetne lefesteni?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 41

Hozzászólások

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Kár, hogy ez csak egy kukatároló, abban reménykedtem, hogy ez is egy "Városképi jelentőségű betontömb" https://ketfarkukutya.mkkp.party/wp-content/uploads/2019/04/beton.jpg
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kár.
  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatalunk nem tervezi az óvoda kukatárolójának lefestését.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére