Megoldott

Kilapított balesetveszélyes terelőoszlopok

A Siroki és a Váli utca kereszteződésében valaki vélhetően ráhajtott két terelőoszlopra, amelyek így kidőltek és balesetveszélyessé váltak, kiváltképp jújiustól, ahogy az óvoda újra kinyit.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Váli u. 6

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Zoltai László hozzászólt a bejelentéshez.

    Már helyre is állították
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Zoltai László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rosszul elhelyezett tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Építész utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nem belathato "jobb kezes" utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sümegvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére