Megoldott

Hulladék lerakás

Hulladék lerakás

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 140

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • Járókelő Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott egy nap alatt, elszállításra került. Köszönet a XIII. ker. szolgáltatójának.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Tibor!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az il...
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Járókelő Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére