Megoldott

Kanapé a bokorban

A kicsorduló szemetes se semmi, de a kanapé a bokorban sokkal rosszabb.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Cinkotai út 7

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére