Megoldott

Egy kamionra való szemét a XIX. Nagykőrösi út menti ligetben

Valakinek épp a Nagykőrösi úton, a buszgarázzsal szemközti ligetes rész mellett elhaladván jutott eszébe, hogy kamionja telis-tele van hulladékkal, pedig üresnek kéne lennie. Gyorsan bekanyarodott tehát az út melletti szép, logetes területre, és ott gyorsan leszórt mindent - bár ne tette volna.
Ugyanennek a területnek közvetlenül az út menti részén egy autó szétbontásából származó hulladékot helyezett el valaki.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Nagykőrösi út

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Attila!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszínen van egy konténer, benne hulladékkal, melyet remélhetőleg innen szedtek vissza, a bejárást pedig megnehezítették egy lánccal.
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Valakinek nagyon bejött ez a remek kis hulladáklerakóhely, máris másfélszeresére duzzadt a lerakott hulladék mennyisége - így a Nagykőrösi út felől is jobban látható.
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek
  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére