Megoldott

Kirándulóútra dőlt fa

Az Orszagos Kektura utvonalan, Budapesten a Csúcs-hegyi szakaszon az utra dőlt egy fa es akadalyozza a kozlekedest..

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Menedékház u. 20706

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • Tamás Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen, megoldották!
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Tamás Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére